طراحی سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در تهران | ساخت سایت شرکتی در تهران

طراحی سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در تهران | ساخت سایت شرکتی در تهران طراحی سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در تهران | ساخت سایت شرکتی در تهران طراحی سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در تهران | ساخت سایت شرکتی در تهران طراحی سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در تهران | ساخت سایت شرکتی در تهران
طراحی سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در تهران | ساخت سایت شرکتی در تهران
وبلاگ طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در تهران | ساخت سایت شرکتی در تهران

طراحی سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در تهران | ساخت سایت شرکتی در تهران طراحی سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در تهران | ساخت سایت شرکتی در تهران

تیم نوامی در تهران با تجربه 10 ساله خود آماده ساخت و طراحی سایت شرکتی در تهران به صورت کاملا اختصاصی و حرفه ای بر پایه فریم ورک و سی ام اس های اختصاصی خود در تهران می باشد. امروزه طراحی سایت شرکتی حرفه ای و اختصاصی در تهران از مهمترین گام ها در بحث برندسازی آنلاین در تهران و معرفی شرکت ها در تهران می باشد.

طراحی سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در تهران | ساخت سایت شرکتی در تهران

تهران با مساحت 730 کیلومتر مربع عنوان بیست و هفتمین شهر بزرگ جهان را به خود اختصاص داده است.

همچنین تهران با جمعیتی بالغ بر 13 میلیون نفر پرجمعیت ترین شهر ایران است که 17/5 درصد جمعیت کل کشور را در خود جای داده‌است.

شهر تهران پایتخت و پرجمعیت ترین شهر ایران در شمال کشور و در دامنه رشته کوه البرز قرار دارد که با مساحت 730 کیلومتر مربع عنوان بیست و هفتمین شهر بزرگ جهان را به خود اختصاص داده است. این شهر با جمعیتی بالغ بر 13 میلیون نفر پرجمعیت ترین شهر ایران است که 17/5 درصد جمعیت کل کشور را در خود جای داده‌است و رشد جمعیت شهر تهران 4/1 درصد است که در مقایسه با دهه قبل اندکی افزایش یافته‌ است. استان تهران از شمال با استان مازندران، از غرب با استان البرز، از شرق با استان سمنان و از جنوب با قم همسایه است . ناهمواری‌های تهران شامل : رشته کوه‌های البرز در شمال، بخش‌های مرکزی و کوهپایه‌های جنوبی البرز و دشت‌های آن است و اقلیمی نیمه خشک دارد. آب و هوای استان تهران تحت تاثیر رشته کوه البرز در شمال، دشت کویر در جنوب و بادهای باران زا غربی قرار دارد که باعث شده تا در مناطق مختلف تهران آب و هوای مختلفی شکل بگیرد. این استان دارای 16 شهرستان، 45 شهر و 78 دهستان است و به 22 منطقه و 122 ناحیهٔ شهری تقسیم شده‌است. تهران با اختصاص دادن نیمی از فعالیت های صنعتی به خود نقش مهمی در این بخش ایفا می کند و به عنوان کانون اقتصاد ایران شناخته می شود. همین موضوع باعث شده تا علاوه بر سفرهای تفریحی سهم زیادی از سفرهای این شهر را ماموریت های کاری شامل شوند.

شهر تهران با توجه به موقعیت جغرافیایی اش به شهرهای شمالی و مرکزی کشور نزدیک تر است. نزدیک ترین مرکز استان به تهران کرج است که 44 کیلومتر با تهران فاصله دارد و پس از آن قم با 144 کیلومتر و قزوین با 147 کیلومتر فاصله نزدیکترین شهرها به تهران هستند. فاصله تهران تا مشهد نیز حدود 898 کیلومتر است که طی کردن این مسیر با ماشین شخصی حداقل 9 ساعت طول می کشد. بنابراین اگر زمان برایتان در اولویت اول است بهتر است به فکر رزرو بلیط هواپیما تهران مشهد باشید و استفاده از ماشین شخصی و اتوبوس را برای مسیرهای کوتاه تر بگذارید. به شکل طور کلی راه های دسترسی به تهران متفاوت است شما از تمامی شهرهای ایران به تهران دسترسی زمینی و از تمامی فرودگاه های ایران دسترسی هوایی دارید. برای دسترسی زمینی به تهران بجز استفاده از ماشین شخصی با سه گزینه دیگر روبرو هستید. گزینه اول بلیط هواپیما تهران است که برای شهرهای جنوبی و شرقی که در فاصله دورتری نسبت به تهران هستند گزینه مناسب تری است. گزینه دوم که به نسبت بلیط هواپیما تهران قیمت مناسب تری دارد و در برخی مسیرها مثل مشهد تهران مورد استقبال زیادی از سوی مسافران داخلی قرار گرفته است بلیط قطار است که با توجه به مبدا سفر شما قیمت های متفاوتی دارد و مدت زمان متفاوتی در راه هستید. اما گزینه آخر بلیط اتوبوس تهران است که اگر مبدا سفر شما شهری نزدیک به تهران است و یا می خواهید سفری اقتصادی به پایتخت داشته باشید و زمان رسیدن به تهران برایتان چندان مهم نیست، بلیط اتوبوس گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

در مورد نام تهران چندین نظریه وجود دارد یکی از نظریه‌های که در مورد ریشه نام تهران داده شده این است که در گذشته‌ گروهی از خاندان طاهری خراسان به دلیل کمبود آب به سمت محل کنونی تهران کوچ می‌کنند چرا که در آن زمان تهران روستایی خوش‌ آب‌ و هوا در شمال شهر ری بود. با استقرار طاهریان در این روستا نام آن به طاهران و بعدها به طهران تغییر پیدا کرد. گروهی دیگر معتقدند از بخاطر اینکه هسته اولیه روستای تهران در پایه کوه شکل گرفته، در آن زمان لقب تهِ ران به معنی انتهای ران کوه به آن داده شده و به مرور زمان از ته ران به تهران تبدیل شده است. نظریه آخر در مورد ریشه یابی نام تهران عنوان می کند که در اصل تهران به صورت گِهران بوده که گه در معنای گرم وران در معنی جا به کار گرفته شده است. به مرور زمان گهران در گویش‌های مختلف به تهران تبدیل شد.

تهران بزرگترین شهر فارسی زبان جهان است. ۹۸ درصد تهرانی‌ها زبان فارسی را می‌فهمند و ۱۰ درصد از آن‌ها توان گفتگو به حداقل یکی از زبان‌های رایج جهان را دارند. اقوام مختلف از جمله فارس ، ترک ،شمالی ، کرد و لر و … در این شهر کنار هم زندگی می کنند. همچنین درصد زیادی از مهاجران افغانستان، پاکستان و عراق در شهر تهران ساکن هستند. لهجه تهرانی، در گذشته گویش خاص مردم تهران بود که در طول زمان کم‌ رنگ شد و تغییراتی پیدا کرد. لهجهٔ تهرانی به شکل کنونی از زمان قاجار به وجود آمده‌ و با لهجه اهالی بومی تهران تفاوت دارد. لهجه قدیم تهرانی هنوز هم در مناطقی مانند شمیران و دماوند وجود دارد. هرچند که در معرض فراموشی است.

با توجه به اینکه تهران مقصد پر رفت و آمدی برای کار، تحصیل و تفریح محسوب می شود به لحاظ صنعت هتلداری و مهمان نوازی در رده بسیار خوبی قرار دارد و اقامت در شهر تهران در تمامی ایام سال باعث شده تا مراکز اقامتی در این شهر روز به روز در حال توسعه و گسترش باشند. بنابراین شما برای پیدا کردن اقامتگاه در تهران به مشکل نخواهید خورد. در تهران هتل های لوکس، مهمانخانه، هتل آپارتمان، خانه‌های اجاره‌ای و مسافرخانه از گزینه‌های شما برای اقامت محسوب می شوند. خانه‌های معلم متعددی نیز در سطح شهر وجود دارد که کارمندان آموزش و پرورش می‌توانند برای اقامت روی آنها حساب باز کنند. همچنین تعداد زیادی خوابگاه خصوصی برای دانشجویانی که در تهران تحصیل می کنند در نظر گرفته شده است که شما میتوانید با توجه به بودجه و سایر اولویت های خود نسبت به رزرو آنها اقدام کنید.

شهر تهران بعد از مشهد بیشترین تعداد هتل را در خود جای داده است. هتل های تهران در رده بسیار بالایی از ارائه خدمات قرار دارند و توانسته اند مسافران داخلی و خارجی را راضی کنند. برای رزرو هتل در تهران اگر محدودیت بودجه ندارید می توانید به سراغ هتل های 5 ستاره همچون هتل اسپیناس پالاس، هتل آزادی و هتل استقلال بروید و اگر بودجه شما میزان متوسطی دارد و می خواهید با هزینه ی کمتری نسبت به هتل 5 ستاره در هتلی مقرون به صرفه تر ولی با امکانات در حد هتل 5 ستاره اقامت داشته باشید می توانید هتل ایبیس و هتل انقلاب را نیز بررسی کنید. هزینه یک شب اقامت در هتل های پنج ستاره تهران حدودا از 1 میلیون تومان آغاز می شود و میانگین قیمت اقامت در هتل های 4 ستاره آن 800 هزار تومان است و شما با آگاهی از این قیمت ها می توانید هزینه های سفر به تهران را مدیریت نمایید.

معمولا اسم تهران که می آید در ذهنتان دود و شلوغی و ترافیک و دغدغه نقش می بندد. شهری زنده با هیاهوی خاص خود که همه در تلاش و دوندگی برای گذران زندگی هستند برایتان تداعی می شود و حتی شاید یادتان برود که در شهری قدم میزنید که جزو پنج مقصد برتر گردشگری ایران است. بله همین پایتخت پر دود و دم پر از جاذبه های شهری مدرن و تاریخی است که در کنار هم قرار گرفتن آنها خود باعث جذابیت بیشتر آن شده است .در ادامه می خواهیم شما را با تعدادی از جاذبه های گردشگری تهران آشنا کنیم.

با اطمینان می گوییم که هیچ مسافری در تهران گرسنه نخواهد ماند. تهران با بیشترین تعداد رستوران، کافه، فودکورت، سفره خانه، استریت فود و هر مکان خوشمزه دیگری که فکرش را بکنید میزبان شکم گردی شماست. نشستن در کافه های خیابان انقلاب تا قدم زدن در خیابان خوشمزه سی تیر، خوردن آش و حلیم در تجریش، رستوران های لوکس بام لند و سفره خانه های بازار تهران همگی لذت سفر شما به تهران را دو چندان خواهد کرد. در واقع رستوران های با کیفیت شهر تهران تمام مهمانان این شهر با انواع سلیقه های غذایی را پوشش میدهند. تنها با یک جستجوی ساده در شبکه های اجتماعی و یا پرس و جو از مردم شهر می توانید به بهترین رستوران های تهران بروید. توصیه میکنیم غذاهای سنتی تهران از جمله: سرگنجشکی، اشکنه اسفناج، آش شله قلمکار، دمی بلغور و … را فراموش نکنید. قیمت غذا در تهران به نوع غذا و رستوران و خدماتی که ارائه می کند بستگی دارد.

بازارها و مراکز خرید بیشمار در تهران بی شک شما را مجاب خواهد کرد به سراغ آنها بروید و دست خالی بازنگردید. این مراکز نه تنها مکانی برای خرید هستند بلکه امروزه به جاذبه های شهری تهران برای تفریح نیز تبدیل شده اند هر چیزی که فکرش را بکنید از صنایع دستی و پوشاک و لوازم برقی تا فرش و خوراکی های مختلف همگی در بازارهای مختلف تهران موجود می باشند. اگر طرفدار گشت و گذار در بازار های قدیمی هستید بازارهای معروف تهران مثل بازار بزرگ و بازار تجریش که قدم زدن در آنها حال و هوای خاصی دارد گزینه های مناسبی هستند و اگر اهل خرید از مراکز خرید مدرن و لوکس هستید مراکزی مثل : تیراژه، مگامال، آواسنتر، کوروش و .. را به شما پیشنهاد می کنیم.

منبع

با پیشرفت تکنولوژی ها و فناوری جدید و پیدایش شرکت ها و هولدینگ ها و کارخانه ها در تهران در زمینه های مختلف و همچنین نیاز روز افزون مردم به محصولات و خدمات شرکت ها و هولدینگ ها و کارخانجات در تهران در سال های اخیر، احساس نیاز بیشتری در امر معرفی محصولات و خدمات شرکت ها در تهران آنها به صورت آنلاین به وجود آمد.

در نتیجه  در تهران شرکت ها و هولدینگ ها و کارخانجات مختلف برای برندسازی و دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی در تهران بهتر و همچنین معرفی بهتر محصولات و خدمات خود به سمت طراحی سایت شرکتی روی آوردند و به رقابت باهم برای تصرف بیشتر سهم بازار پرداختند و طبیعتا کسی پیروز این رقابت خواهد بود که سایتی پویا تر و حرفه ای تر در تهران طراحی کرده باشد.

همچنین در طراحی و ساخت سایت شرکتی در تهران نباید در این رقابت از مباحث مختلف شامل دسترسی بهتر کاربران به محصولات و خدمات در تهران، طراحی قالب اختصاصی شرکتی در تهران و همچنین سئو و بهینه سازی سایت شرکتی در تهران و اختصاصی و حرفه ای بودن طراحی سایت شرکتی در تهران قافل شد.

اهمیت و ضرورت طراحی سایت شرکتی در تهران :

همانطور که در بالا ذکر کردیم با پیشرفت های مختلفی که به وجود آمده امروزه مردم در تهران نیاز های مختلفی به خدمات و محصولات شرکت ها و کارخانجات و هولدینگ های مختلف دارند در نتیجه در زمنیه های مختلف برای رفع نیازها و خدمات مردم کارخانجات و شرکت های مختلفی در تهران به وجود آمدند تا به ارائه خدمات و محصولات مورد نیاز مردم در تهران بپردازند.

در این بین  در تهران تعداد زیاد شرکت ها و کارخانجات ها و هولدینگ های مختلف باعث ایجاد بازار رقابتی در تهران شده و هرکدام با روش های مختلفی در صدد تصرف بیشتر بازار در تهران و افزایش سهم فروش محصولات و خدمات شرکت خود در بین مردم هستند.

خوب شرکت ها و هولدینگ ها در تهران برای معرفی محصولات و خدمات خود در تهران شروع به تبلیغات و بازاریابی در تهران می کنند ولی آیا این کار بدون حضور در فضای مجازی برای کسب و کارهای مختلف در تهران باعث از دست رفتن تعداد زیادی از مشتریان کسب شده و همچنین از دست رفتن هزینه های مختلف و ضرر و زیان به شرکت ها در تهران نخواهد شد؟!

شاید مهمترین سوالی که ممکنه برای هر صاحب شرکتی در تهران پیش بیاد اینه که چرا داشتن یک وبسایت شرکتی در تهران تا این اندازه برای رشد کسب و کارها شرکتی در تهران مهم هست؟

خوب فرض کنیم یک شرکتی در تهران بدون داشتن سایت و حضور در فضای مجازی در تهران، برای ارائه خدمات و فروش محصولات شرکت در تهران شروع به تبلیغات شرکت خود در تهران می کند. خوب فکر میکنید چه تعداد از بازدیدکنندگان و مردم همان لحظه به خدمات یا محصولات آن شرکت در تهران نیاز دارند، قطعا درصد کمی از مردم در همان لحظه برای خرید و محصول یا گرفتن خدمات با شرکت مورد نظر در تهران تماس خواهند گرفت و بعد از مدتی هم یادشان می روند که اصلا چنین شرکتی در تهران وجود داشته.

خوب حالا فرض کنید شرکتی دارای سایت حرفه ای و اختصاصی در تهران باشد و شروع به راه اندازی کمپین های تبلیغاتی و برندسازی شرکت در تهران کند و حضور فعالی در فضای مجازی در تهران داشته باشد و در تمام این کمپین ها و تبلیغات ها در تهران کاربران و بازدیدکنندگان را به سایت شرکت هدف در تهران لینک کند در نتیجه کاربران مورد نظر وارد سایت شرکت در تهران شده و با تمام خدمات و محصولات شرکت و کارخانه مورد نظر در تهران آشنا خواهند شد و هر زمانی هم که نیاز به خدمات و محصولات شرکت در تهران یا هولدینگ یا کارخانه مورد نظر در تهران داشته باشند به راحتی در سایت شرکت در تهران مورد نظر یا جستجو در اینترنت آن را خواهند یافت.

همچین  در تهران شرکت ها و کارخانجات و هولدینگ های مختلف می توانند با طراحی حرفه ای و اختصاصی سایت شرکتی در تهران و همچنین سئو و بهینه سازی سایت شرکتی در تهران بازدهی بهتری نسبت به رقبا در تهران بگیرند و سهم بیشتری از بازار در تهران را نصیب شرکت خود کنند و خود را در صدر فضای مجازی و اینترنت در تهران و موتورهای جستجو در تهران قرار دهند.

شاید در یک جمله بتوان گفت :

امروزه برای شرکت ها و کارخانجات و هولدینگ ها داشتن یک وب سایت شرکتی در تهران برای معرفی نوع کار و خدمات و محصولات شرکت خود در تهران امری اجتناب ناپذیر است. به عبارت دیگه، شرکت هایی در تهران که در فضای مجازی بستری برای خود ایجاد نکرده باشند محکوم به از دست دادن بخش زیادی از مشتریان خود در تهران و حتی ورشکستگی هستن.

به صرفه بودن طراحی سایت در تهران :

خوب شاید یکی از سوالات مهمی که برای شما پیش بیاد اینه که آیا طراحی سایت شرکتی در تهران برای یک شرکت در تهران یا کارخانه یا هولدینگ به صرفه است؟

خوب در مطالب بالا بهش اشاره کردیم که در صورتی که یک شرکت یا کارخانه در تهران بدون حضور فعال در بستر اینترنت و فضای مجازی در تهران هزینه های تبلیغاتی برای شرکت خود در تهران و جذب مخاطب برای فروش محصولات و خدمات شرکت خود در تهران افزایش چند برابری خواهد داشت و همچنین بازدهی آن بسیار پایین خواهد بود در صورتی که با داشتن یک وبسایت شرکتی در تهران به بهترین شکل ممکن میتوان آن را مدیریت کرد و بهترین بازدهی در تهران را از محصولات و خدمات شرکت خود گرفت.

راه اندازی یک وبسایت شرکتی در تهران در مرحله اول نیازمند هاست (Host) و دامنه (Domain) هست و در مرحله دوم نیاز به یک تیم طراحی سایت شرکتی در تهران دارید تا سایتی رو براساس نیازهای شرکت و کارخانه و هولدینگ در تهران طراحی کند.

بیشترین هزینه طراحی سایت شرکتی در تهران مربوط به هزینه طراحی و پیاده سازی وب سایت شرکتی در تهران هست که این هزینه یکبار پرداخت می شود و تا سال ها در صورتی که نیاز به تغییرات یا امکانات جدید نداشته باشید می توانید بدون هزینه اضافی از سایت شرکتی خود در تهران استفاده کنید.

تنها هزینه های باقی مانده برای تمدید هاست و یا تمدید دامنه سایت شرکتی در تهران هست که به صورت سالانه پرداخت خواهد شد و همچنین در صورتی که نیاز به پشتیبانی سایت شرکتی در تهران دارید هم براساس توافق می تواند هم به صورت ماهانه و هم به صورت سالانه باشد که این هزینه بسیار کمتر از هزینه اولیه طراحی سایت شرکتی در تهران می باشد.

تقریبا میشه گفت با پرداخت هزینه طراحی سایت شرکتی در تهران در صورتی که تحلیل درستی صورت گرفته باشه تا سال ها پاسخگوی نیاز مشتریان زیادی در تهران بوده و هزینه پرداخت شده بابت طراحی سایت شرکت یا کارخانه یا هولدینگ در تهران در مدت کوتاهی به صاحبان کسب و کار شرکت در تهران برمی گردد.

بعد از گذشت زمان هم در صورتی که نیاز دارید امکانات جدید به سایت شرکتی ساخته شده در تهران اضافه شود و یا تغییراتی اعمال شود تیم طراحی سایت نوامی در تهران به راحتی این تغییرات و امکانات را اعمال خواهد کرد.
چرا طراحی وب سایت نوامی :

نوامی در تهران با سالها تجربه و همکاری با تیم ها و شرکت های مختلف در تهران و انجام پروژه های متنوع شرکتی در تهران در کنار بکار گیری امکانات و تکنولوژی های مختلف آماده ارائه خدمات برنامه نویسی شرکتی در تهران و طراحی سایت شرکتی در تهران بدون نقص با کیفیت مثال زدنی می باشد.

همچنین شما می توانید برای دیدن نمونه کارهای سایت شرکتی ما در تهران به صفحه نمونه کار در منو بالای سایت مراجعه کنید و یا از طریق صفحه تماس با ما به ما پیام دهید تا شما رو راهنمایی کنیم.

امکانات و ویژگی های طراحی سایت شرکتی در تهران :

طراحی اختصاصی سایت شرکتی در تهران :

تیم برنامه نویسی نوامی در تهران تمام پروژه ها شرکتی و سایت ها در تهران را به صورت کاملا اختصاصی 0 تا 100 بدون استفاده از بزارهای موجود و اسکریپت های آماده و سایت سازهای شرکتی در تهران طراحی می کند.

داینامیک کردن تمام صفحات سایت شرکتی در تهران :

امکان داینامیک کردن تمام قسمت های سایت شرکتی در تهران و امکان مدیریت آنها توسط ادمین سایت در پنل اختصاصی و حرفه ای نوامی در تهران

پنل اختصاصی و حرفه ای طراحی سایت شرکتی در تهران :

امکان استفاده از پنل حرفه ای و اختصاصی نوامی در تهران با امکانات بی نظیر و عالی بدون دانش تخصصی

رعایت استاندارد های سئو و بهینه سازی در طراحی سایت شرکتی در تهران :

تیم برنامه نویسی شرکتی در تهران و طراحی سایت نوامی در تهران در هنگام طراحی سایت شرکتی در تهران تمام استانداردهای سئو و بهینه سازی مورد نیاز یک سایت شرکتی در تهران را رعایت می کند.

سرعت در طراحی سایت شرکتی در تهران :

یکی از فاکتورهای بسیار مهم در طراحی سایت شرکتی در تهران، سرعت و بهینه بودن سایت شرکتی در تهران می باشد که تاثیر بسیار زیادی در برندسازی و بازاریابی و ارائه خدمات سایت شرکتی در تهران دارد که تیم برنامه نویسی و طراحی سایت نوامی در تهران در اسکریپت های شرکتی طراحی شده در تهران آنها را رعایت می کند تا زمان ارائه خدمات به مشتریان در تهران کاهش پیدا کند و همچنین حس بهتری به مشتریان شرکت در تهران منتقل شود.

میزبانی سایت و ارائه سرور اختصاصی و سرور مجازی در طراحی سایت شرکتی در تهران :

تیم فنی نوامی در تهران آماده هست تا در صورت نیاز میزبانی سایت های شرکتی در تهران را بر عهده بگیرد و همچنین در صورت لزوم سرور اختصاصی و یا سرور مجازی مورد نیاز شرکت یا کارخانه در تهران را تامین کند.

پشتیبانی طراحی سایت شرکتی در تهران :

تیم پشتیبانی نوامی در تهران به صورت 24 ساعته در تهران آماده ارائه خدمات به مشتریان طراحی سایت شرکتی خود در تهران می باشد.

دسترسی شبانه روزی در تهران :

خوب شاید یکی از مهمترین دلایل راه اندازی سایت شرکتی در تهران توسط شرکت ها و کارخانجات امکان دسترسی شبانه روزی و بدون محدودیت به محصولات و خدمات شرکت یا کارخانه در تهران می باشد که هر ساعت از شبانه روز مشتریات نیاز به محصولات و خدمات شما داشته باشند می توانند از در تهران طریق سایت شرکت یا کارخانه از آن خدمات یا محصولات با پرداخت هزینه به صورت آنلاین استفاده کنند.

محدودیت جغرافیایی در تهران :

از دیگر محدودیت ها میتوان به محدودیت جغرافیایی در تهران اشاره کرد که در صورتی مشتریانی خارج از محدوده در تهران دارید باید برای ارائه خدمات و فروش محصولات شرکت در تهران امکانات و زیرساخت های زیادی را در هر منطقه ای که قرار است تحت پوشش شرکت قرار دهید آماده کنید در صورتی که با وجود سایت شرکتی در تهران با کمترین هزینه و کمترین امکانات می توانید تمامی مناطق را تحت پوشش شرکت خود قرار دهید.

بازاریابی طراحی سایت شرکتی در تهران :

یکی از مهمترین بخش های هر شرکت و کارخانه یا هولدینگ در تهران بازاریابی برای ارائه خدمات یا فروش محصولات آن می باشد که با داشتن یک وب سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در تهران هم هزینه تبلیغات و بازاریابی شرکت در تهران کاهش پیدا می کند هم بازدهی آن چند برابر خواهد شد یعنی با کمترین هزینه تبلیغات در تهران می توانند بیشترین بازدهی را کسب کنید و فروش بیشتری در تهران را تجربه کنید.

برند سازی طراحی سایت شرکتی در تهران :

برندسازی در قالب سایت شرکتی در تهران با استفاده از ایجاد کمپین های تبلیغاتی در تهران و تبلیغات اینترنتی در سایت ها و فضای مجازی به راحتی و بدون محدودیت های جغرافیایی و با تنوع محصولات و خدمات بسیار زیاد کاری ساده تر، سریعتر، ارزانتر و پربازده تر نسب به محیط های فیزیکی با محدودیت های جغرافیایی در تهران خواهد بود.

ریسپانسیو بودن طراحی سایت شرکتی در تهران :

طراحی وب سایت ریسپانسیو در تهران یکی از امکانات و ویژگی های منحصربفرد تیم طراحی سایت نوامی در تهران در انجام پروژه های طراحی وب شرکتی در تهران می باشد که به صورت کاملا حرفه ای و بهینه در تهران براساس نیاز کارفرما طراحی می شود .

با توجه به اینکه در این مدت استفاده از موبایل برای وب گردی و اینترنت در تهران افزایش بسیار چشمگیری داشته و اکثر بازدید کاربران وب سایتها در تهران از طریق تلفن همراه و تبلت صورت میگیرد، تمامی پروژه های طراحی وب سایت شرکتی نوامی در تهران به شکل طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو (Responsive Web Design) در تهران پیاده سازی می شود.

در طراحی سایت واکنشگرا در تهران یا ریسپانسیو، نمایش وب سایت در همه دستگاه ها مثل دسکتاپ، موبایل، تبلت کاملا بهینه شده و با تغییر سایز دستگاه ها و مرورگرهای کاربر ترتیب و چینش آیتم های صفحات تغییر می کند تا سایت به بهترین و بهینه ترین شکل ممکن برای کاربر مورد نظر در تهران نمایش داده شود و دیگر نیازی به اسکرول افقی صفحات وب شرکتی وجود ندارد و به شکل استاندارد و کاربر پسند نمایش داده می شود و باعث افزایش رضایت کاربران سایت شرکتی شما در تهران می شود.

همچنین یکی دیگه از مزیت های طراحی سایت ریسپانسیو در تهران موفقیت استراتژی های بازاریابی آنلاین سایتها در تهران و افزایش فروش  سایت شرکتی در تهران می باشد، به این دلیل که اکثر سایتهای شرکتی برای افزایش فروش در تهران و بازاریابی آنلاین از شبکه های اجتماعی در تهران استفاده می کنند و تمام کاربران بازدید کننده از گوشی موبایل استفاده می کنند که طراحی ریسپانسیو سایت شرکتی در تهران می تواند تاثیر بسیار زیادی در استفاده از سایت شما در تهران داشته باشد.

هزینه طراحی سایت شرکتی در تهران :

خوب در تمام موارد بالا که ذکر شد هزینه ها در تهران در محیط فیزیکی بسیار بیشتر از داشتن یک سایت خوب شرکتی در تهران هست.

خوب شاید تا حالا متقاعد شده باشید که شما هم به یک سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در تهران با کلی امکانات مختلف نیاز دارید. پس با ما همراه باشید تا بعضی از امکاناتی که تیم طراحی سایت شرکتی نوامی در تهران میتونه برای شما فراهم کنه رو براتون بیان کنیم:

 • طراحی سایت شرکتی در تهران به صورت کاملا اختصاصی و حرفه ای
 • ارائه پنل های اختصاصی و حرفه ای در تهران برای مدیریت کامل سایت و شرکت
 • امکان داینامیک کردن تمام قسمت های سایت شرکتی و امکان مدیریت آنها توسط ادمین سایت در پنل اختصاصی و حرفه ای نوامی در تهران
 • امکان استفاده از پنل حرفه ای و اختصاصی نوامی در تهران با امکانات بی نظیر و عالی بدون دانش تخصصی
 • طراحی سایت شرکتی در تهران براساس استانداردهای روز
 • پیاده سازی حرفه ای سایت شرکتی در تهران همراه با اصول اولیه سئو سایت مطابق با استاندارد های روز سئو سایت شرکتی در تهران، سئو 100 درصد
 • بهینه بودن سایت شرکتی در تهران و سرعت بالای لود وب سایت شرکتی
 • امکان ارائه سرورهای اختصاصی و مجازی براساس نیاز وب سایت شرکتی شما در تهران
 • امکان ارائه پشتیبانی 24 ساعته به سایت شرکتی شما در تهران
 • سیستم پشتیبانی حرفه ای در تهران برای پیگیری سفارشات و پروژه های شما
 • طراحی ریسپانسیو سایت شرکتی در تهران (واکنشگرا) سازگار با دسکتاپ و موبایل و تبلت
 • استفاده از ایده های روز برای طراحی های خلاقانه در سایت شرکتی در تهران
 • ارائه آموزش کار با سایت شرکتی در تهران در قالب فیلم های آموزشی و ارائه مستندات
 • معرفی شرکت و خدمات و محصولات در سایت شرکتی در تهران
 • ارتباط آنلاین با مشتریات شرکت در تهران و تمام مناطق بدون محدودیت جغرافیایی
 • قرار دادن اخبار و مقالات در سایت شرکتی در تهران
 • ثبت نام و مدیریت آنلاین مشتریان در تهران و تمام مناطق بدون محدودیت جغرافیایی
 • مدیریت نمایندگی ها و شعبه های شرکت
 • درگاه پرداخت آنلاین
 • امکان فروش آنلاین خدمات و محصولات شرکت
 • گالری تصاویر
 • گفتگوی زنده با پشتیبانی سایت شرکتی و یا ارسال تیکت
 • برگزاری نظرسنجی های مختلف
 • مشاوره تخصصی به مشتریان شرکت
 • ارائه خدمات به صورت 24 ساعته به سایت شرکتی در تهران
 • پنل نمایندگی و مدیریت آنها
 • پنل مشتریان
 • پنل مدیریت حرفه ای و اختصاصی شرکتی در تهران برای مدیریت کل سایت و نمایندگی ها و مشتریان
 • ارائه گزارش از محصولات، خدمات، فروش، مشتریان، نمایندگان و همچنین پشتیبانی ها به صورت نموداری و جدولی
 • و کلی امکانات دیگه ...
طراحی سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در تهران | ساخت سایت شرکتی در تهران
با ما تماس بگیرید.

برای هرگونه اطلاعات با شرکت ما ارتباط برقرار کنید.

طراحی سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در تهران | ساخت سایت شرکتی در تهران