طراحی سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در یزد | ساخت سایت شرکتی در یزد

طراحی سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در یزد | ساخت سایت شرکتی در یزد طراحی سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در یزد | ساخت سایت شرکتی در یزد طراحی سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در یزد | ساخت سایت شرکتی در یزد طراحی سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در یزد | ساخت سایت شرکتی در یزد
طراحی سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در یزد | ساخت سایت شرکتی در یزد
وبلاگ طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در یزد | ساخت سایت شرکتی در یزد

طراحی سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در یزد | ساخت سایت شرکتی در یزد طراحی سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در یزد | ساخت سایت شرکتی در یزد

تیم نوامی در یزد با تجربه 10 ساله خود آماده ساخت و طراحی سایت شرکتی در یزد به صورت کاملا اختصاصی و حرفه ای بر پایه فریم ورک و سی ام اس های اختصاصی خود در یزد می باشد. امروزه طراحی سایت شرکتی حرفه ای و اختصاصی در یزد از مهمترین گام ها در بحث برندسازی آنلاین در یزد و معرفی شرکت ها در یزد می باشد.

طراحی سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در یزد | ساخت سایت شرکتی در یزد

یَزد مرکز استان یزد و شهرستان یزد و یکی از کلانشهرهای ایران است. یزد به عنوان نخستین شهر خشت خام جهان معروف است و به عنوان نخستین شهر تاریخی ایران و بیست‌ودومین اثر تاریخی کشور در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده. شهر یزد یکی از قطب‌های پزشکی و فرهنگی ایران به‌شمار می‌آید و نخستین صندوق امانات جهان ۱۷۰۰ سال پیش در حوضه تمدن این شهر بنا نهاده شده‌است. اوج آبادانی یزد، از سدهٔ «هشتم هجری» به بعد بوده و اتابکان یزد از مهم‌ترین عوامل پیشرفت این شهر در سده‌های گذشته به‌شمار می‌روند. بافت تاریخی شهر یزد در تاریخ ۱۶ اسفند ۱۳۸۴ با شماره ثبت ۱۵۰۰۰، به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده‌است. یزد به عنوان شهر بادگیرها، دارالعباده، دارالعلم و دارالعمل، شهر دوچرخه‌ها، شهر شیرینی، شهر قنات و قنوت و قناعت و شهر آتش و آفتاب نیز معروف است.

واژهٔ یزد، در لغت به معنای سپند و پاک بوده و وجه‌تسمیهٔ این شهر، سرزمین مقدس و شهر خدا است.

واژه‌هایی که در مدارک تاریخی مربوط به پیش از اسلام، ماد و پارت و نیز پیش از ورود آریایی‌ها تا دوران کنونی به یزد داده شده‌است عبارتند از:

الف: ایز - ایزاطیخه – ایزدیس – ایساتیس – ایستخای

ک: کت – کتروا - کته – کث – کثه – که – کهثه

گ: گث – گبست

د: دارالسیاده – دارالشیعه – دارالمؤمنین - دارالعلم - دارالعباده

ی: یزجی – یزد – یزدان شهر - یزدان گرد – یست – یسدی – یسن – یکس

واژه «یزش» به معنای ستایش و نیایش در زبان پارسی میانه است.

ابن بلخی در کتاب فارسنامه که در قرن ششم هجری تألیف شده، نام اصلی یزد را «کثه» نامیده و احمد بن حسین بن علی کاتب نیز در قرن نهم در کتاب تاریخ یزد نام «کثه» را تأیید نموده که معنی شهر کوچک است، زیرا در پارسی باستان این واژه به معنای کوچک است زیرا کثه در مقایسه با ایساتیس (خویدک کنونی) که شهر بزرگی بود در حومه یزد قرار داشته و کوچک بوده‌است.

اصطخری دربارهٔ یزد می‌گوید: «کثه مرکز یزد، شهری است درحاشیه کویر دارای هوای خوب و در عین حال واجد آسایش و تنعم شهرهای بزرگ است». واژه یزد نامی است باستانی، که ریشه در «یشت» یا «یزت» و «یسن» دارد، با مفاهیمی چون ستایش، نیایش، پرستش، ایزد و … که یکی از فصول پنجگانه اوستا هم، با یکی از این نام‌ها یعنی یشت خوانده شده‌است.

بعد از آمدن اسلام و گرایش مردم یزد به دین اسلام عنوان «دارالعباده» به این شهر داده شد. این نام توسط ملکشاه سلجوقی انتخاب شد، زیرا علاء الدوله کالیجار تقاضای حکومت یزد را از وی کرده بود تا در آن جا به عبادت بپردازد.

استان یزد از سرزمین‌های کهن و تاریخی ایران زمین است.

ابن حوقل در کتاب «ایران فی صورة الارض» دربارهٔ یزد می‌نویسد: «از مهم‌ترین شهرهای ولایت اصطخر از سوی خراسان «کثه» است و آن حومه یزد و ابرقویه می‌باشد… اما کثه که حومه یزد است، شهری است در کنار بیابان و هوای آن خشک سالم است و مانند شهرهای کوهستانی فراخ نعمت است و روستایی دارد که محصولش ارزان است. بیشتر بناهای آن دراز شکل است و از گل ساخته شده. در آنجا شهری است استوار که قلعه‌ای با دو دروازه آهنین دارد: یکی به نام ایزد «باب ایزد» و دیگری در مسجد «باب‌المسجد» که نزدیک مسجد جامع است. این جامع در ربض قرار دارد و آبهای آن از قنات تأمین می‌شود…»

در بعضی از منابع بنای اولیه برخی از شهرهای این استان چون اردکان را به ساسانیان میبد را به سلیمان، یزد را به ضحاک و اسکندر مقدونی و ابرکوه را به ابراهیم نسبت داده‌اند. این بیانگر قدمت و دیرینگی پیشینه تاریخی و فرهنگی سرزمین و مردم این دیار است. مجموعه آثار باستانی پراکنده موجود در این استان نیز به سهم خود گویای این پیشینه تاریخی است. آثاری چون دست افزارهای سنگی به‌دست آمده از دره‌های شیرکوه، نگاره‌های روی تخت سنگ کوه ارنان، تکه سفال‌های منقوش نارین قلعه میبد – متعلق به دوره عیلامی، غارهای استان و آثار معماری و شهرسازی باستانی و… نشان می‌دهد مدنیت یزد، در چهار کانون باستانی (مهریز و خویدک)، (یزد)، (رستاق و میبد) و (اردکان) متمرکز بود. پژوهشگران این منطقه را که در مسیر شاهراه‌های باستانی (ری – کرمان) و (پارس – خراسان) قرار داشت، جزء سرزمین‌های دوردست مادها شمرده‌اند.

احمد بن حسین بن علی کاتب یزدی، می‌نویسد: «هنگامی که عده‌ای از بزرگان ایران در ری علیه اسکندر مقدونی به مخالفت پرداختند، اسکندر آنان را دستگیر کرد و خواست که همراه خود به استخر فارس ببرد، چون به ناحیهٔ یزد رسید، زندانیان را در چاهی محبوس کرد و آن محل را کِثَه (به یونانی یعنی زندان) نامید. پس از اینکه اسکندر یزد را ترک گفت، نگهبانان به کمک زندانیان به آبادانی و عمران یزد همت گماشتند».

برخی از جغرافی‌نگاران، تاریخ ساخت یزد را به یزدگرد اول، ساسانی نسبت می‌دهند که وجه تسمیهٔ یزد در ارتباط با نام وی و واژه «یزش» به معنی ستایش و نیایش در زبان فارسی میانه است.

بهرام گور نیز در هنگام حرکت خود به سوی خراسان چون به ولایت کثه (یزد) رسید، بیماری وی اندکی بهبود یافت و این سرزمین مبارک داشت و دستور داد در آن‌جا شهری بسازند و چون به نام یزدان می‌ساخت آن را «یزدان گرد» نام نهاد.

چون بهرام گور درگذشت یزدگرد به پادشاهی رسید. وی دو پسر داشت به نام شاه فیروز و شاه بلاس. بعد از مدتی یزدگرد، یزد را به دو فرزندش بخشید و آن دو شهر را بین خود تقسیم کردند. شاه فیروز دو دِه در ولایت یزد ساخت، یکی «فیروز آباد مجومرد» و دیگری «فیروز آباد میبد».

زمانی که انوشیروان به حکومت رسید، یزد را به دختر خود «مهرنگار» بخشید و وی را از مدائن به یزد فرستاد و در آن‌جا ساختمان‌های زیادی ساخت.

در هشت فرسنگی یزد دهی ساخت و آن را «مهرگرد» نام گذاشت و اکنون آن قریه را «مهریجرد» می‌گویند. همچنین در کنار میبد دهی ساخت و آن را «مهرجرد» نام نهاد و برادر وی «شاه هرمز» در جنب مهریجرد دهی ساخت و آن را «هرمیز» نام گذاشت که اکنون به «خورمیز» شهرت دارد.

پس از انوشیروان، خسروپرویز به پادشاهی رسید. وی ولایت یزد را به دو دختر خود به نام‌های ایران دخت و توران دخت بخشید و دستور داد دهی بسازند و آن را «توران پشت» نام نهاد.

توران دخت هشت ماه پادشاهی کرد و بعد درگذشت. بعد از وی ایران دخت به سلطنت رسید. وی نماینده‌ای به نام «ابرند» به یزد فرستاد و به وی دستور داد که بر عمارت و آبادی یزد بیفزاید. ابرند نیز در دو فرسنگی شهر یزد ده جدیدی احداث کرد و آن را «ابرند آباد» نام نهاد.

اتابکان یزد نزدیک به ۱۴۰ سال بر این خطه حکومت کردند. با کشته شدن فرامرز بن علی در جنگ با خان فتای، سلطان سنجر، حکومت یزد را به دختران فرمانده خود که پسری نداشت واگذاشت و رکن‌الدین سام از سرداران سپاه فرامرز را برای اداره یزد به اتابکی آنان گماشت.

رکن الدین سام نخستین امیر این خاندان به علت پیری و ناتوانی در اداره حکومت در سال ۵۸۴ ه‍.ق جای خود را به برادر کوچکش عزالدین لنگر سپرد. با مرگ عزالدین در سال ۶۴۰ ه‍. ق ورد انزور به حکومت رسید و در سال ۶۵۲ ه‍. ق حکومت به ابومنصور اسفه‌سالار مشهور به قطب‌الدین رسید. مادر او مریم ترکان بناهای زیادی را در یزد ساخت و در دوره قطب‌الدین، مغولان به ایران حمله کردند. اتابک چیرگی مغولان را پذیرفت و یزد را از سپاه مغول مصون داشت. با مرگ قطب‌الدین در سال ۶۲۶ ه‍. ق پسرش محمد بر تخت نشست و او نیز تا سال ۶۳۹ ه‍. ق حکومت کرد. پس از او به ترتیب سفلر شاه (متوفی ۶۴۹ ه‍.ق)، طفی شاه (متوفی ۶۷۰)، علاءالدوله (متوفی ۶۷۳) یوسف شاه (متوفی ۶۹۰) حکومت کردند. در دوره یوسف شاه در اثر بی‌احترامی او به فرستاده غازان خان، سپاه غازان وی به یزد حمله کرد و او مجبور به فرار به سیستان شد اما مردم یزد به همراه علما به نزد امیر محمد ابداجی فرمانده سپاه غازان رفتند و او را از ورود به داخل یزد بازداشتند. سرانجام سلسله اتابکان یزد در سال ۷۱۸ به دست امیر مبارزالدین برچیده شد و آخرین امیر سلسله اتابکان حاجی شاه فرزند یوسف شاه سرنگون گردید.

مردم یزد به زبان فارسی رایج با لهجه یزدی سخن می‌گویند. در استان یزد برخی ویژگی‌های گویشی میان شهرستان‌های مختلف محسوس است. «زرتشتیان» در میان خود به زبان بهدینی (گَورونی یا دری زرتشتی) سخن می‌گویند

بیشتر مردم یزد مسلمان و شیعهٔ دوازده‌امامی هستند همچنین گروه بزرگی از زرتشتیان ایران در یزد ساکن هستند و همین‌طور تعداد زیادی از بهائیان نیز در یزد ساکن می‌باشند. اقلیت کوچکی از یهودیان نیز ساکن این شهر می‌باشند.

در داخل و اطراف شهر یزد، زیارتگاه‌های مختلفی برای زرتشتیان به چشم می‌خورد که در هر ماه یا فصل، مراسم‌های ویژهٔ پیروان این دین در آن‌ها برگزار می‌شود. از آن جمله می‌توان به جشن سده اشاره کرد که یکی از مراسم معروف و عمومی زرتشتیان است و هرساله در روز دهم بهمن‌ماه، هم‌زمان با مناطق دیگر ایران، در یزد برگزار می‌شود. لازم است ذکر شود تا قبل از انقلاب، جمعیت یهودیان یزد ۶۰۰۰ نفر تخمین زده می‌شد که ایشان دارای چند کنیسه و قصابی مخصوص و شهرک‌ها و محله‌های یهودی‌نشین بودند. شغل اکثر مردان یهودی، تجارت و هم چنین پیشه زنان یهودی دستفروشی بود. چنان‌که اولین بانک استان یزد و جنوب شرق کشور در زمان قاجار به دست یک تاجر یهودی ساخته شده و اکنون در محله لب خندق (میدان خان) قرار دارد. یهودیان یزد تقریباً همگی بعد از انقلاب به کشور اسرائیل مهاجرت کردند همچنین اقلیت کوچکی از ارامنه هم در شهر یزد حضور دارند.

بر اساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال ۱۳۹۰ جمعیت شهرستان یزد در مجموع ۵۸۲٬۶۸۲ نفر است که این تعداد در ۱۶۸٬۵۲۸ خانوار زندگی می‌کنند که از این جمعیت ۲۹۷٬۵۴۶ مرد و ۲۸۵٬۱۳۶ نفر زن هستند. در این شهرستان ۴۸۴٬۱۶۷ نفر جمعیت شهری و ۴۲٬۰۰۹ نفر جمعیت روستایی اعلام شده‌است.

شهرستان یزد در دره‌ای خشک و پهناور بین کوه‌های شیرکوه و خرانق، در ۱۵ درجه و ۵۳ دقیقه تا ۴۰ درجه و ۵۴ دقیقه درازای خاوری و ۴۶ درجه و ۳۱ دقیقه تا ۱۵ درجه و ۳۲ دقیقه پهنای شمالی واقع شده‌است. این شهرستان از سوی شمال به شهرستان‌های میبد و اشکذر از خاور به شهرستان‌های اردکان و بافق، از باختر به استان اصفهان و از جنوب به شهرستان تفت، ابرکوه و مهریز محدود می‌شود. میانگین بلندی شهرستان یزد از سطح دریا ۱۲۰۰ متر است.

قرار گرفتن در بخش مرکزی فلات ایران در برگیرنده نامناسب‌ترین عوامل طبیعی چیره بر فلات مرکزی ایران نیز است. بارش اندک همراه با تبخیر شدید، دور بودن از دریا، نزدیکی با کویر خشک و پهناور نمک، رطوبت نسبی کم همراه با گرمای بسیار، از عواملی هستند، که یزد را به گونه یکی از خشک‌ترین مناطق ایران درآورده است. گذشته از آن، در این منطقه نوسان شدید درجه حرارت نیز وجود دارد. از نظر مختصات جغرافیایی نقطهٔ مرکزی ایران (ساعت مارکار) در این شهر قرار دارد.

شهر یزد به دلیل معماری تاریخی ارزشمند و بافت سنتی دست نخورده‌اش به عنوان اولین و تنهاترین شهر ایران در ۱۸ تیرماه سال ۱۳۹۶ در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید.

بناها و مکان‌های تاریخی : باغ دولت‌آباد چهارمنار، مجموعه باغ خان

بازارهای تاریخی : بازار خان، بازارچه پنجه علی، بازار قیصریه، بازار علاقبندی، بازار کاشی‌گری، بازار چیت سازی، بازار مسجد ملااسماعیل، بازار افشار، بازار حاجی قنبر، بازار محمد علی خان، بازار جعفرخان، بازار صدری (شاهزاده فاضل)، بازار دروازه مهریز، بازار مسگری، بازار نخود بریزی، باغ مشیرالممالک، حمام خان بافقی

میدان‌ها و لَـرد های تاریخی : میدان خان، میدان بعثت، میدان قلعه، میدان امیرچقماق، میدان وقت و ساعت، لَـرد آسیاب، لَـرد باجوردی، لَـرد تازیان، لَـرد خواجه خضر، لَـرد فهادان، لَـرد کیوان، لَـرد گودال مصلی، لَـرد کوچه میرقطب، لَـرد مشیر

مساجد تاریخی و معروف : مسجد جامع یزد، مسجد امیرچقماق، مسجد سرریگ، مسجد ملااسماعیل، مسجد شاه طهماسب، مسجد فرط، مسجد حظیره، مسجد میر خضر شاه چهار منار، مسجد بیاق خان، مسجد اهرستان، مسجد شاه یحیی (قلعه کهنه)، مسجد بزرگ پشت باغ

در محلات تاریخی یزد، در حدود ۳۰ مسجد دیگر را نیز می‌توان نام برد، که در مقیاس کوچکتر، نقش «مساجد محله‌ای» را ایفا می‌کنند.

هتل‌های یزد : هتل داد، هتل عمارت مالمیر، هتل صفاییه، هتل باغ مشیرالممالک، هتل ارگ جدید، هتل فهادان، هتل مهر، هتل لب خندق، هتل خوان دوحد، هتل فیروزه، هتل ادیب الممالک، هتل سنتی پارس، مهمانسرای جهانگردی یزد

صنایع یزد

-نساجی فرش

-نساجی پارچه‌های طرح دار و ساده

-فولاد

-معادن آهن، زغال‌سنگ و سنگ

-کارخانه‌های کابل و فیبر نوری

-کارخانجات کاشی

-کارنجات صنایع غذایی

-صنعت طلاسازی

با وجود این صنایع حدود ۵۳ درصد از مصرف برق در تعرفه صنعتی استفاده می‌شود که از نظر رتبه‌بندی کشوری نیز پنجمین استان صنعتی کشور شناخته می‌شود که با داشتن بیش از سه هزار واحد صنعتی، در فهرست شهرهای دارای آلودگی بالای کشور ایران قرار دارد.

برخی از شرکت‌ها و کارخانجات مهم شهر یزد به شرح زیر است:

    کارخانه یزدباف

کارخانجات یزدباف (سهامی عام) در سال ۱۳۳۵ در شهر تاریخی یزد در زمینی به مساحت ۱۲۰ هزار متر مربع برای ایجاد کارخانجات ریسندگی، بافندگی، چاپ و تکمیل انواع پارچه‌های پنبه‌ای تأسیس گردید. در حال حاضر شرکت یزدباف با سرمایه ثبت شده ۳۶٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ریال و بیش از ۷۵۰۰ سهامدار در زمینی به مساحت ۲۷۰٬۰۰۰ متر مربع با مجموعه‌ای از مدرن‌ترین ماشین آلات اروپایی و دانش فنی روز در کنار تلاش شبانه‌روزی بیش از ۱۴۰۰ پرسنل متخصص و سخت کوش خود و با استفاده از بهترین مواد اولیه، تولیدکننده انواع پارچه‌های پنبه‌ای و الیاف مصنوعی و مخلوط آن‌ها به عنوان یکی از بزرگ‌ترین کارخانجات نساجی خاورمیانه مطرح می‌باشد.

    کابل‌های شهید قندی

در آبان ماه سال ۱۳۶۳ با هدف تولید انواع کابل‌های مخابراتی، توسعه ارتباطات و ایجاد تحول در شبکه عظیم مخابراتی کشور، تحت پوشش وزارت پست و تلگراف و تلفن وقت در شهر یزد درزمینی به وسعت یک میلیون مترمربع و با زیربنایی معادل دویست هزار مترمربع همگام باآخرین فناوری روزجهان و به عنوان پدیده‌ای نو درعرصه تولید کابل‌های مخابراتی تأسیس گردید.

فعالیتهای شرکت:

- تولیدکننده انواع کابل‌های مخابراتی نوری، مسی و ترکیبی

- تنها تولیدکننده پانلهای خورشیدی در کشور

-امکان‌سنجی، طراحی، مشاوره و آموزش در زمینه‌های پروژه‌های مخابراتی

-تولیدکننده کابل‌های خاص برای مصارف گاز، نفت، پتروشیمی، راه‌آهن، مترو و کنترل ترافیک و…

-انجام پروژه‌های خدمات فنی و مهندسی

    فولاد آلیاژی ایران

فولاد آلیاژی ایران از پیشرفته‌ترین و بزرگ‌ترین تولیدکنندگان انواع فولاد آلیاژی و مخصوص در ایران و خاورمیانه و یکی از مدرن‌ترین کارخانجات فولاد آلیاژی دنیا با ظرفیت تولید سالیانه ۱۴۰٬۰۰۰ تن در فاز اول و ۲۰۰٬۰۰۰ تن در فاز دوم می‌باشد که در سال ۱۳۷۸ به بهره‌برداری رسید. کارخانجات فولاد سازی، نورد مقاطع سنگین، نورد مقاطع سبک، عملیات حرارتی و تکمیل کاری این شرکت، مجهز به پیشرفتهترین تجهیزات و برخوردار از بالاترین سطح دانش فنی روز دنیا، امکان تولید فولادهای آلیاژی و مخصوص را با بهترین کیفیت و منطبق با استانداردهای بین‌المللی میسر ساخته‌است. محصولات این شرکت در صنایع نفت و پتروشیمی، ابزارسازی، ساخت لوازم پزشکی و جراحی، صنایع خودرو سازی، ماشین‌سازی و سایر صنایع کاربرد وسیع دارد.

    گروه پیشگامان کویر

- سال تأسیس: ۱۳۷۵

- حوزه اصلی فعالیت: فناوری اطلاعات و ارتباطات

- حوزه‌های توسعه‌ای: بانکداری، بیمه، حمل و نقل هوایی و ریلی، فیبر نوری زیر دریایی و…

- اشتغال ایجاد شده: اشتغال مستقیم نزدیک به ۴۰۰ نفر و غیر مستقیم: بیش از ۱۵۰۰ نفر

- تعداد شرکت‌ها: در حال حاضر ۲۶ شرکت

- مدل اقتصادی: اقتصاد تعاونی

- خدمات اصلی: سرمایه‌گذاری در حوزه ICT

- خدمات فرعی: انواع نرم‌افزارهای تحت وب به سفارش مشتری، خدمات سامانه بازشناسی با امواج رادیویی، سیستم‌های هوشمند، ویدئو کنفرانس، سرورهای امنیتی و کلیه سرویس‌های ارزش افزوده

- گستره جغرافیایی فعالیت: نمایندگی مستقیم در استان‌های کرمان، اصفهان، قزوین، فارس، بوشهر، خراسان بزرگ، هرمزگان و در کشورهای کانادا، امارات، مالزی.

    گروه ستاره کویر

فرش ستاره کویر یزد، اولین شرکت گروه ستاره کویر یزد می‌باشد. شرکت‌های این گروه به تولید الیاف رنگی، نخ اکرلیک و پلی پروپیلن و بافت فرش ماشینی اشتغال دارند. فرش ستاره کویر یزد و فرش خاطره کویر یزد شرکت‌های بافندگی فرش ماشینی در این گروه هستند.

فرش ستاره کویر یزد که در سال ۱۳۶۰ تأسیس شد از ابتدای فعالیت همواره در سطح اول بازار فرش ماشینی کشور قرار داشته‌است. در تداوم فعالیت‌های گروه، توسعه شرکت ستاره کویر در شرکت فرش خاطره کویر ادامه یافت. خاطره کویر که از مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های بافندگی فرش ماشینی بهره می‌برد، در سال ۱۳۷۵ تأسیس شد.

    نیروگاه سیکل ترکیبی شیرکوه

وجود نیروگاه سیکل ترکیبی شیرکوه در این استان باعث رونق بخش صنعت و زیرساخت‌های این استان به ویژه در شبکه سراسری برق می‌شود.

منبع

 

با پیشرفت تکنولوژی ها و فناوری جدید و پیدایش شرکت ها و هولدینگ ها و کارخانه ها در یزد در زمینه های مختلف و همچنین نیاز روز افزون مردم به محصولات و خدمات شرکت ها و هولدینگ ها و کارخانجات در یزد در سال های اخیر، احساس نیاز بیشتری در امر معرفی محصولات و خدمات شرکت ها در یزد آنها به صورت آنلاین به وجود آمد.

در نتیجه  در یزد شرکت ها و هولدینگ ها و کارخانجات مختلف برای برندسازی و دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی در یزد بهتر و همچنین معرفی بهتر محصولات و خدمات خود به سمت طراحی سایت شرکتی روی آوردند و به رقابت باهم برای تصرف بیشتر سهم بازار پرداختند و طبیعتا کسی پیروز این رقابت خواهد بود که سایتی پویا تر و حرفه ای تر در یزد طراحی کرده باشد.

همچنین در طراحی و ساخت سایت شرکتی در یزد نباید در این رقابت از مباحث مختلف شامل دسترسی بهتر کاربران به محصولات و خدمات در یزد، طراحی قالب اختصاصی شرکتی در یزد و همچنین سئو و بهینه سازی سایت شرکتی در یزد و اختصاصی و حرفه ای بودن طراحی سایت شرکتی در یزد قافل شد.

اهمیت و ضرورت طراحی سایت شرکتی در یزد :

همانطور که در بالا ذکر کردیم با پیشرفت های مختلفی که به وجود آمده امروزه مردم در یزد نیاز های مختلفی به خدمات و محصولات شرکت ها و کارخانجات و هولدینگ های مختلف دارند در نتیجه در زمنیه های مختلف برای رفع نیازها و خدمات مردم کارخانجات و شرکت های مختلفی در یزد به وجود آمدند تا به ارائه خدمات و محصولات مورد نیاز مردم در یزد بپردازند.

در این بین  در یزد تعداد زیاد شرکت ها و کارخانجات ها و هولدینگ های مختلف باعث ایجاد بازار رقابتی در یزد شده و هرکدام با روش های مختلفی در صدد تصرف بیشتر بازار در یزد و افزایش سهم فروش محصولات و خدمات شرکت خود در بین مردم هستند.

خوب شرکت ها و هولدینگ ها در یزد برای معرفی محصولات و خدمات خود در یزد شروع به تبلیغات و بازاریابی در یزد می کنند ولی آیا این کار بدون حضور در فضای مجازی برای کسب و کارهای مختلف در یزد باعث از دست رفتن تعداد زیادی از مشتریان کسب شده و همچنین از دست رفتن هزینه های مختلف و ضرر و زیان به شرکت ها در یزد نخواهد شد؟!

شاید مهمترین سوالی که ممکنه برای هر صاحب شرکتی در یزد پیش بیاد اینه که چرا داشتن یک وبسایت شرکتی در یزد تا این اندازه برای رشد کسب و کارها شرکتی در یزد مهم هست؟

خوب فرض کنیم یک شرکتی در یزد بدون داشتن سایت و حضور در فضای مجازی در یزد، برای ارائه خدمات و فروش محصولات شرکت در یزد شروع به تبلیغات شرکت خود در یزد می کند. خوب فکر میکنید چه تعداد از بازدیدکنندگان و مردم همان لحظه به خدمات یا محصولات آن شرکت در یزد نیاز دارند، قطعا درصد کمی از مردم در همان لحظه برای خرید و محصول یا گرفتن خدمات با شرکت مورد نظر در یزد تماس خواهند گرفت و بعد از مدتی هم یادشان می روند که اصلا چنین شرکتی در یزد وجود داشته.

خوب حالا فرض کنید شرکتی دارای سایت حرفه ای و اختصاصی در یزد باشد و شروع به راه اندازی کمپین های تبلیغاتی و برندسازی شرکت در یزد کند و حضور فعالی در فضای مجازی در یزد داشته باشد و در تمام این کمپین ها و تبلیغات ها در یزد کاربران و بازدیدکنندگان را به سایت شرکت هدف در یزد لینک کند در نتیجه کاربران مورد نظر وارد سایت شرکت در یزد شده و با تمام خدمات و محصولات شرکت و کارخانه مورد نظر در یزد آشنا خواهند شد و هر زمانی هم که نیاز به خدمات و محصولات شرکت در یزد یا هولدینگ یا کارخانه مورد نظر در یزد داشته باشند به راحتی در سایت شرکت در یزد مورد نظر یا جستجو در اینترنت آن را خواهند یافت.

همچین  در یزد شرکت ها و کارخانجات و هولدینگ های مختلف می توانند با طراحی حرفه ای و اختصاصی سایت شرکتی در یزد و همچنین سئو و بهینه سازی سایت شرکتی در یزد بازدهی بهتری نسبت به رقبا در یزد بگیرند و سهم بیشتری از بازار در یزد را نصیب شرکت خود کنند و خود را در صدر فضای مجازی و اینترنت در یزد و موتورهای جستجو در یزد قرار دهند.

شاید در یک جمله بتوان گفت :

امروزه برای شرکت ها و کارخانجات و هولدینگ ها داشتن یک وب سایت شرکتی در یزد برای معرفی نوع کار و خدمات و محصولات شرکت خود در یزد امری اجتناب ناپذیر است. به عبارت دیگه، شرکت هایی در یزد که در فضای مجازی بستری برای خود ایجاد نکرده باشند محکوم به از دست دادن بخش زیادی از مشتریان خود در یزد و حتی ورشکستگی هستن.

به صرفه بودن طراحی سایت در یزد :

خوب شاید یکی از سوالات مهمی که برای شما پیش بیاد اینه که آیا طراحی سایت شرکتی در یزد برای یک شرکت در یزد یا کارخانه یا هولدینگ به صرفه است؟

خوب در مطالب بالا بهش اشاره کردیم که در صورتی که یک شرکت یا کارخانه در یزد بدون حضور فعال در بستر اینترنت و فضای مجازی در یزد هزینه های تبلیغاتی برای شرکت خود در یزد و جذب مخاطب برای فروش محصولات و خدمات شرکت خود در یزد افزایش چند برابری خواهد داشت و همچنین بازدهی آن بسیار پایین خواهد بود در صورتی که با داشتن یک وبسایت شرکتی در یزد به بهترین شکل ممکن میتوان آن را مدیریت کرد و بهترین بازدهی در یزد را از محصولات و خدمات شرکت خود گرفت.

راه اندازی یک وبسایت شرکتی در یزد در مرحله اول نیازمند هاست (Host) و دامنه (Domain) هست و در مرحله دوم نیاز به یک تیم طراحی سایت شرکتی در یزد دارید تا سایتی رو براساس نیازهای شرکت و کارخانه و هولدینگ در یزد طراحی کند.

بیشترین هزینه طراحی سایت شرکتی در یزد مربوط به هزینه طراحی و پیاده سازی وب سایت شرکتی در یزد هست که این هزینه یکبار پرداخت می شود و تا سال ها در صورتی که نیاز به تغییرات یا امکانات جدید نداشته باشید می توانید بدون هزینه اضافی از سایت شرکتی خود در یزد استفاده کنید.

تنها هزینه های باقی مانده برای تمدید هاست و یا تمدید دامنه سایت شرکتی در یزد هست که به صورت سالانه پرداخت خواهد شد و همچنین در صورتی که نیاز به پشتیبانی سایت شرکتی در یزد دارید هم براساس توافق می تواند هم به صورت ماهانه و هم به صورت سالانه باشد که این هزینه بسیار کمتر از هزینه اولیه طراحی سایت شرکتی در یزد می باشد.

تقریبا میشه گفت با پرداخت هزینه طراحی سایت شرکتی در یزد در صورتی که تحلیل درستی صورت گرفته باشه تا سال ها پاسخگوی نیاز مشتریان زیادی در یزد بوده و هزینه پرداخت شده بابت طراحی سایت شرکت یا کارخانه یا هولدینگ در یزد در مدت کوتاهی به صاحبان کسب و کار شرکت در یزد برمی گردد.

بعد از گذشت زمان هم در صورتی که نیاز دارید امکانات جدید به سایت شرکتی ساخته شده در یزد اضافه شود و یا تغییراتی اعمال شود تیم طراحی سایت نوامی در یزد به راحتی این تغییرات و امکانات را اعمال خواهد کرد.
چرا طراحی وب سایت نوامی :

نوامی در یزد با سالها تجربه و همکاری با تیم ها و شرکت های مختلف در یزد و انجام پروژه های متنوع شرکتی در یزد در کنار بکار گیری امکانات و تکنولوژی های مختلف آماده ارائه خدمات برنامه نویسی شرکتی در یزد و طراحی سایت شرکتی در یزد بدون نقص با کیفیت مثال زدنی می باشد.

همچنین شما می توانید برای دیدن نمونه کارهای سایت شرکتی ما در یزد به صفحه نمونه کار در منو بالای سایت مراجعه کنید و یا از طریق صفحه تماس با ما به ما پیام دهید تا شما رو راهنمایی کنیم.

امکانات و ویژگی های طراحی سایت شرکتی در یزد :

طراحی اختصاصی سایت شرکتی در یزد :

تیم برنامه نویسی نوامی در یزد تمام پروژه ها شرکتی و سایت ها در یزد را به صورت کاملا اختصاصی 0 تا 100 بدون استفاده از بزارهای موجود و اسکریپت های آماده و سایت سازهای شرکتی در یزد طراحی می کند.

داینامیک کردن تمام صفحات سایت شرکتی در یزد :

امکان داینامیک کردن تمام قسمت های سایت شرکتی در یزد و امکان مدیریت آنها توسط ادمین سایت در پنل اختصاصی و حرفه ای نوامی در یزد

پنل اختصاصی و حرفه ای طراحی سایت شرکتی در یزد :

امکان استفاده از پنل حرفه ای و اختصاصی نوامی در یزد با امکانات بی نظیر و عالی بدون دانش تخصصی

رعایت استاندارد های سئو و بهینه سازی در طراحی سایت شرکتی در یزد :

تیم برنامه نویسی شرکتی در یزد و طراحی سایت نوامی در یزد در هنگام طراحی سایت شرکتی در یزد تمام استانداردهای سئو و بهینه سازی مورد نیاز یک سایت شرکتی در یزد را رعایت می کند.

سرعت در طراحی سایت شرکتی در یزد :

یکی از فاکتورهای بسیار مهم در طراحی سایت شرکتی در یزد، سرعت و بهینه بودن سایت شرکتی در یزد می باشد که تاثیر بسیار زیادی در برندسازی و بازاریابی و ارائه خدمات سایت شرکتی در یزد دارد که تیم برنامه نویسی و طراحی سایت نوامی در یزد در اسکریپت های شرکتی طراحی شده در یزد آنها را رعایت می کند تا زمان ارائه خدمات به مشتریان در یزد کاهش پیدا کند و همچنین حس بهتری به مشتریان شرکت در یزد منتقل شود.

میزبانی سایت و ارائه سرور اختصاصی و سرور مجازی در طراحی سایت شرکتی در یزد :

تیم فنی نوامی در یزد آماده هست تا در صورت نیاز میزبانی سایت های شرکتی در یزد را بر عهده بگیرد و همچنین در صورت لزوم سرور اختصاصی و یا سرور مجازی مورد نیاز شرکت یا کارخانه در یزد را تامین کند.

پشتیبانی طراحی سایت شرکتی در یزد :

تیم پشتیبانی نوامی در یزد به صورت 24 ساعته در یزد آماده ارائه خدمات به مشتریان طراحی سایت شرکتی خود در یزد می باشد.

دسترسی شبانه روزی در یزد :

خوب شاید یکی از مهمترین دلایل راه اندازی سایت شرکتی در یزد توسط شرکت ها و کارخانجات امکان دسترسی شبانه روزی و بدون محدودیت به محصولات و خدمات شرکت یا کارخانه در یزد می باشد که هر ساعت از شبانه روز مشتریات نیاز به محصولات و خدمات شما داشته باشند می توانند از در یزد طریق سایت شرکت یا کارخانه از آن خدمات یا محصولات با پرداخت هزینه به صورت آنلاین استفاده کنند.

محدودیت جغرافیایی در یزد :

از دیگر محدودیت ها میتوان به محدودیت جغرافیایی در یزد اشاره کرد که در صورتی مشتریانی خارج از محدوده در یزد دارید باید برای ارائه خدمات و فروش محصولات شرکت در یزد امکانات و زیرساخت های زیادی را در هر منطقه ای که قرار است تحت پوشش شرکت قرار دهید آماده کنید در صورتی که با وجود سایت شرکتی در یزد با کمترین هزینه و کمترین امکانات می توانید تمامی مناطق را تحت پوشش شرکت خود قرار دهید.

بازاریابی طراحی سایت شرکتی در یزد :

یکی از مهمترین بخش های هر شرکت و کارخانه یا هولدینگ در یزد بازاریابی برای ارائه خدمات یا فروش محصولات آن می باشد که با داشتن یک وب سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در یزد هم هزینه تبلیغات و بازاریابی شرکت در یزد کاهش پیدا می کند هم بازدهی آن چند برابر خواهد شد یعنی با کمترین هزینه تبلیغات در یزد می توانند بیشترین بازدهی را کسب کنید و فروش بیشتری در یزد را تجربه کنید.

برند سازی طراحی سایت شرکتی در یزد :

برندسازی در قالب سایت شرکتی در یزد با استفاده از ایجاد کمپین های تبلیغاتی در یزد و تبلیغات اینترنتی در سایت ها و فضای مجازی به راحتی و بدون محدودیت های جغرافیایی و با تنوع محصولات و خدمات بسیار زیاد کاری ساده تر، سریعتر، ارزانتر و پربازده تر نسب به محیط های فیزیکی با محدودیت های جغرافیایی در یزد خواهد بود.

ریسپانسیو بودن طراحی سایت شرکتی در یزد :

طراحی وب سایت ریسپانسیو در یزد یکی از امکانات و ویژگی های منحصربفرد تیم طراحی سایت نوامی در یزد در انجام پروژه های طراحی وب شرکتی در یزد می باشد که به صورت کاملا حرفه ای و بهینه در یزد براساس نیاز کارفرما طراحی می شود .

با توجه به اینکه در این مدت استفاده از موبایل برای وب گردی و اینترنت در یزد افزایش بسیار چشمگیری داشته و اکثر بازدید کاربران وب سایتها در یزد از طریق تلفن همراه و تبلت صورت میگیرد، تمامی پروژه های طراحی وب سایت شرکتی نوامی در یزد به شکل طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو (Responsive Web Design) در یزد پیاده سازی می شود.

در طراحی سایت واکنشگرا در یزد یا ریسپانسیو، نمایش وب سایت در همه دستگاه ها مثل دسکتاپ، موبایل، تبلت کاملا بهینه شده و با تغییر سایز دستگاه ها و مرورگرهای کاربر ترتیب و چینش آیتم های صفحات تغییر می کند تا سایت به بهترین و بهینه ترین شکل ممکن برای کاربر مورد نظر در یزد نمایش داده شود و دیگر نیازی به اسکرول افقی صفحات وب شرکتی وجود ندارد و به شکل استاندارد و کاربر پسند نمایش داده می شود و باعث افزایش رضایت کاربران سایت شرکتی شما در یزد می شود.

همچنین یکی دیگه از مزیت های طراحی سایت ریسپانسیو در یزد موفقیت استراتژی های بازاریابی آنلاین سایتها در یزد و افزایش فروش  سایت شرکتی در یزد می باشد، به این دلیل که اکثر سایتهای شرکتی برای افزایش فروش در یزد و بازاریابی آنلاین از شبکه های اجتماعی در یزد استفاده می کنند و تمام کاربران بازدید کننده از گوشی موبایل استفاده می کنند که طراحی ریسپانسیو سایت شرکتی در یزد می تواند تاثیر بسیار زیادی در استفاده از سایت شما در یزد داشته باشد.

هزینه طراحی سایت شرکتی در یزد :

خوب در تمام موارد بالا که ذکر شد هزینه ها در یزد در محیط فیزیکی بسیار بیشتر از داشتن یک سایت خوب شرکتی در یزد هست.

خوب شاید تا حالا متقاعد شده باشید که شما هم به یک سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در یزد با کلی امکانات مختلف نیاز دارید. پس با ما همراه باشید تا بعضی از امکاناتی که تیم طراحی سایت شرکتی نوامی در یزد میتونه برای شما فراهم کنه رو براتون بیان کنیم:

 • طراحی سایت شرکتی در یزد به صورت کاملا اختصاصی و حرفه ای
 • ارائه پنل های اختصاصی و حرفه ای در یزد برای مدیریت کامل سایت و شرکت
 • امکان داینامیک کردن تمام قسمت های سایت شرکتی و امکان مدیریت آنها توسط ادمین سایت در پنل اختصاصی و حرفه ای نوامی در یزد
 • امکان استفاده از پنل حرفه ای و اختصاصی نوامی در یزد با امکانات بی نظیر و عالی بدون دانش تخصصی
 • طراحی سایت شرکتی در یزد براساس استانداردهای روز
 • پیاده سازی حرفه ای سایت شرکتی در یزد همراه با اصول اولیه سئو سایت مطابق با استاندارد های روز سئو سایت شرکتی در یزد، سئو 100 درصد
 • بهینه بودن سایت شرکتی در یزد و سرعت بالای لود وب سایت شرکتی
 • امکان ارائه سرورهای اختصاصی و مجازی براساس نیاز وب سایت شرکتی شما در یزد
 • امکان ارائه پشتیبانی 24 ساعته به سایت شرکتی شما در یزد
 • سیستم پشتیبانی حرفه ای در یزد برای پیگیری سفارشات و پروژه های شما
 • طراحی ریسپانسیو سایت شرکتی در یزد (واکنشگرا) سازگار با دسکتاپ و موبایل و تبلت
 • استفاده از ایده های روز برای طراحی های خلاقانه در سایت شرکتی در یزد
 • ارائه آموزش کار با سایت شرکتی در یزد در قالب فیلم های آموزشی و ارائه مستندات
 • معرفی شرکت و خدمات و محصولات در سایت شرکتی در یزد
 • ارتباط آنلاین با مشتریات شرکت در یزد و تمام مناطق بدون محدودیت جغرافیایی
 • قرار دادن اخبار و مقالات در سایت شرکتی در یزد
 • ثبت نام و مدیریت آنلاین مشتریان در یزد و تمام مناطق بدون محدودیت جغرافیایی
 • مدیریت نمایندگی ها و شعبه های شرکت
 • درگاه پرداخت آنلاین
 • امکان فروش آنلاین خدمات و محصولات شرکت
 • گالری تصاویر
 • گفتگوی زنده با پشتیبانی سایت شرکتی و یا ارسال تیکت
 • برگزاری نظرسنجی های مختلف
 • مشاوره تخصصی به مشتریان شرکت
 • ارائه خدمات به صورت 24 ساعته به سایت شرکتی در یزد
 • پنل نمایندگی و مدیریت آنها
 • پنل مشتریان
 • پنل مدیریت حرفه ای و اختصاصی شرکتی در یزد برای مدیریت کل سایت و نمایندگی ها و مشتریان
 • ارائه گزارش از محصولات، خدمات، فروش، مشتریان، نمایندگان و همچنین پشتیبانی ها به صورت نموداری و جدولی
 • و کلی امکانات دیگه ...
طراحی سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در یزد | ساخت سایت شرکتی در یزد
با ما تماس بگیرید.

برای هرگونه اطلاعات با شرکت ما ارتباط برقرار کنید.

طراحی سایت شرکتی اختصاصی و حرفه ای در یزد | ساخت سایت شرکتی در یزد